Про Нас
Змінити Мову
»

Наша команда

Наша команда

Олена Гречко – Президент БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”.

Вікторія Єровенко – финансовий менеджер БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”, спеціаліст з питань самозайнятості для переміщених осіб.

Денис Гречко – керівник відділу управління проектами БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”.

Інесса Мазур – медіа-менеджер БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”.

Заборовська Любов –провідний юрист.

Тетяна Приходько – менеджер проектів, юрист.

Світлана Гаврилюк – менеджер проектів, юрист.

Тетяна Безштанько – менеджер проектів, юрист.
Читати Далі

Наша місія

Наша місія
Місією Фонду є захіст прав та конституційних свобод соціально незахіщених верств населення.
Читати Далі

Наша історія

Наша історія

Павлоградський міський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” створено ____ жовтня 2005 року, як місцеву благодійну організацію. Вищім керівним органом Фонду є Загальні Збори членів Фонду. Між Загальними Зборами керівництво організацією знаходиться Правлінням, оперативне управління організацією здійснює президент Фонду.
З початку заснування організація мала правозахисний напрямок діяльності. Основний фокусбуло спрямовано на антикорупційну діяльність, розробку та лобіювання затвердження місцевих нормативно-правових актів, впровадження програм захисту прав меншин та формування толерантного відношення до соціально вразливих верств населення.
З 2010 року Фонд “ГОРЄНІЄ” приєднався до Мережі Центрів правової інформації та Консультацій та розпочав програми з правового захисту малозабезпечених верств населення, забезпечуючі повний цикл надання правової допомоги – від первинного консультування до супроводу справ в різного роду судових інстанціях. Основним фокусом в правової діяльності, окрім надання допомоги малозабезпеченим верствам населення, було впровадження проектів з протидії торгівлі людьми, протидії насильству в родинах та моніторингові проекти, спрямовані на підвищення прозорості використання бюджетних коштів та прозорості закупівель робіт, товарів та послуг за бюджетні кошти.
Одночасно з цим, було розпочато правовий супровід діяльності громадських ініціатив та правову підтримку для 105 ОСББ міста Павлоград. В рамках цього напрямку також було забезпечено повний комплекс правової підтримки. Фонд “ГОРЄНІЄ” виступав свого роду Ресурсним Центром, забезпечуючі надання правової допомоги, інформаційної підтримкі та аккумулюючі кращі практики щодо вирішення актуальних місцевих питань.
З липня 2014 року у фокусі діяльності організації з’явились питання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Фонд “ГОРЄНІЄ” уклав договір про співпрацю із благодійною організацією “Допомога Дніпра”, яка займалась питаннями переселенців на рівні Дніпропетровської області та став партнером по наданню правової допомоги переміщеним особам.
В серпні 2014 року в організації відбулись суттєві зміни – враховуючі необхідність здійснення діяльності на інших територіях, рішенням Загальних Зборів членів Фонду внесено зміни до Статуту організації – виключено обмеження щодо територіальної діяльності Фонду та змінено назву на “Благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”.

В вересні 2014 року ВБФ “ГОРЄНІЄ” виступив ініціатором розробки Обласної Програми щодо надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки. Розроблена Програма була затверджена рішенням Дніпропетровської обласної Ради та ВБФ “ГОРЄНІЄ” визначено основною організацією, що забезпечує надання правової допомоги переміщеним особам на рівні Дніпропетровської області.
23 січня 2015 року Дніпропетровська обласна Рада затвердила програму створення робочих місць для осіб, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованної території та районів проведення антитерористичної операції на 2015 - 2016 роки, в створенні якої приймав участь ВБФ "ГОРЄНІЄ".
ВБФ "ГОРЄНІЄ" визначено одним з виконавцев Програми, в обов'язки якого входить реалізація у Дніпропетровській області програм навчання та розвитку для внутрішньо переміщених осіб, у т.ч. навчання з правових питань щодо безпечного працевлаштування, проведення семінарів, тренінгів за участю провідних спеціалістів різних сфер діяльності.
06 лютого 2015 року ВБФ “ГОРЄНІЄ”, враховуючі кількість переміщених осіб, що звертаються за правовою допомогою, відкрив Представництво Фонду та Центр правової інформації та консультацій в місті Дніпропетровськ та тимчасове Представництво в місті Кривий Ріг, організував роботу виїзних бригад юристів в територіальні громаді Дніпропетровської області, які прийняли значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” розпочав створення Мережі Правового Партнерства, метою діяльності якої буде об’єднання зусиль в реалізації спільної діяльності, спрямованної на захист прав малозабезпечених осіб. На цей час до Мережі приєднались правозахісні організації з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Хмельницької та Київської областей.

ВБФ “ГОРЄНІЄ” є партнером Дніпропетровської обласної Ради, Дніпропетровського обласного Центру Зайнятості, Головного Управління Юстиції у Дніпропетровської області та інших державних та некомерційних організацій.
ВБФ “ГОРЄНІЄ” є партнером UNHCR, виконавчим партнером Данської Ради з питань біженців та Данської Групи з розмінування, а також виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції.
Діяльність ВБФ “ГОРЄНІЄ” підтримано Міжнародним Фондом “Відродження”, проектами, що финансуються Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), Посольством США в Україні, проектами що фінансуються Європейською Комісією в Україні.
Читати Далі
Поточні проекти
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru