Про Нас
Змінити Мову
»

Наша команда

Наша команда

Денис Гречко – президент БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ”.

Вікторія Єровенко – финансовий менеджер, спеціаліст з питань самозайнятості для ВПО.

Любов Заборовська – провідний юрист.

Наталя Чайка - менеджер проектів.

Світлана Гаврилюк – Кординатор Віртуального консультаційного Центру, юрист.

Олег Петров – менеджер проектов, юрист.
Читати Далі

Наша місія

Наша місія
Місією Фонду є захист прав та конституційних свобод соціально незахищених верств населення
Читати Далі

Наша історія

Наша історія

Павлоградський міський благодійний фонд «Горєніє» створено у жовтні 2005 року, як місцеву благодійну організацію. Вищім керівним органом Фонду є Загальні збори членів Фонду. Між Загальними Зборами керівництво організацією здійснюється Правлінням, оперативне управління організацією здійснює президент Фонду.
З початку заснування організація мала правозахисний напрямок діяльності. Основний акцент зроблено на антикорупційну діяльність, розробку та лобіювання затвердження місцевих нормативно-правових актів, впровадження програм захисту прав меншин та формування толерантного відношення до соціально вразливих верств населення.
З 2010 року Фонд «Горєніє» приєднався до мережі «Центр правової інформації та консультацій» та розпочав програми з правового захисту малозабезпечених верств населення, забезпечує повний цикл надання правової допомоги – від первинної консультації до супроводу справ в різного роду судових інстанціях. Основним фокусом в правовій діяльності, окрім надання допомоги малозабезпеченим верствам населення, було впровадження проектів з протидії торгівлі людьми, протидії насильству в родинах та моніторингові проекти, спрямовані на підвищення прозорості використання бюджетних коштів та прозорості закупівельних робіт, товарів та послуг за бюджетні кошти.
Одночасно з цим, було розпочато правовий супровід діяльності громадських ініціатив та правову підтримку для 105 ОСББ міста Павлоград. В рамках цього напрямку також було забезпечено повний комплекс правової підтримки. Фонд «Горєніє» виступав ресурсним центром, забезпечував надання правової допомоги, інформаційної підтримки та акумулював кращі практики щодо вирішення актуальних місцевих питань.
З липня 2014 року діяльність організації розповсюдилась допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фонд «Горєніє» уклав договір про співпрацю із благодійною організацією «Допомога Дніпра», яка займалась питаннями переселенців на рівні Дніпропетровської області та став партнером по наданню правової допомоги переміщеним особам.
В серпні 2014 року в організації відбулись суттєві зміни – враховуючі необхідність здійснення діяльності на інших територіях, рішенням Загальних Зборів членів Фонду внесено зміни до Статуту організації – виключено обмеження щодо територіальної діяльності Фонду та змінено назву на «Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє»».
У вересні 2014 року ВБФ «Горєніє» виступив ініціатором розробки Обласної Програми щодо надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки. Розроблена Програма була затверджена рішенням Дніпропетровської обласної Ради та ВБФ «Горєніє» визначено основною організацією, що забезпечує надання правової допомоги переміщеним особам на рівні Дніпропетровської області.
23 січня 2015 року Дніпропетровська обласна Рада затвердила програму створення робочих місць для осіб, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на 2015 - 2016 роки, в створенні якої приймав участь ВБФ «Горєніє».
ВБФ «Горєніє» визначено одним з виконавців Програми, в обов'язки якого входить реалізація у Дніпропетровській області програм навчання та розвитку для внутрішньо переміщених осіб, у т.ч. навчання з правових питань щодо безпечного працевлаштування, проведення семінарів, тренінгів за участю провідних спеціалістів різних сферах діяльності.
6 лютого 2015 року ВБФ «Горєніє», враховуючи кількість переміщених осіб, що звертаються за правовою допомогою, відкрито Представництво Фонду та Центр правової інформації та консультацій в місті Дніпропетровськ та тимчасове представництво в місті Кривий Ріг, організовано роботу виїзних бригад юристів в територіальних громадах Дніпропетровської області, які прийняли значну кількість внутрішньо переміщених осіб.

Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» розпочав створення Мережі Правового Партнерства, метою діяльності якої буде об’єднання зусиль в реалізації спільної діяльності, спрямованої на захист прав малозабезпечених осіб. На цей час до Мережі приєднались правозахисні організації з Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької, Полтавської, Миколаївської, Хмельницької та Київської областей.

ВБФ «Горєніє» є партнером Дніпропетровської обласної Ради, Дніпропетровського обласного Центру Зайнятості, Головного Управління Юстиції у Дніпропетровської області та інших державних та некомерційних організацій.
ВБФ «Горєніє» є партнером UNHCR, виконавчим партнером Данської Ради з питань біженців та Данської Групи з розмінування, а також виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції.
Діяльність ВБФ «Горєніє» підтримано Міжнародним Фондом “Відродження”, проектами, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Посольством США в Україні, проектами що фінансуються Європейською Комісією в Україні.
Читати Далі
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru