Сприяння самозайнятості » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » Сприяння самозайнятості

Сприяння самозайнятості

Сприяння самозайнятості

«Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» у партнерстві із Данською Радою з питань біженців впроваджує комплексну програму з підтримки переміщених осіб, які планують зайнятися власною справою.

Головна мета проекту: надання можливості отримання доходу внутрішньо переміщеними особами, через надання грантів для створення власного мікро бізнесу.

Учасники проекту: внутрішньо переміщені особи з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, зареєстровані і проживають на території Дніпропетровської області, які підпадають під відповідні критерії.
Умови для участі в проекті:
1. Наявність бізнес ідеї, реалізація якої дозволить отримувати фінансовий дохід;
2. Готовність пройти відповідне навчання (короткостроковий курс), для отримання базової інформації про основи бізнесу;
3. Готовність підготувати відповідний бізнес-план;
4. Готовність забезпечити власний внесок (фінансовий або не фінансовий) у реалізацію бізнес-ідеї у розмірі від 20% необхідних ресурсів. Готовність забезпечити власний внесок у розмірі, що перевищує вказане значення, буде перевагою при відборі бізнес-ідей;

Ресурси проекту для ВПЛ:
- В рамках проекту буде надано до 300 грантів у розмірі від $250 до $1000 для початку власного бізнесу (гроші будуть спрямовані на розрахунковий рахунок ВПЛ в українській валюті за курсом, актуального на дату перерахування). Грант буде наданий учасникам проекту в разі успішного захисту власної бізнес ідеї;
- Одержувачів гранту буде надана консультаційна юридична та бухгалтерська допомога в організації власної справи;
Порядок участі у проекті:

До 30 червня 2015 року необхідно заповнити заявку на участь у проекті. Заявку можна заповнити в електронній формі, за адресою http://goo.gl/forms/VVkcNo3TNK або на сайті https://sites.google.com/site/idpdnepr

Так само, заявку можна заповнити, зателефонувавши за телефоном: 099-95-55-725 або 050-044-56-01. Так само, для заповнення заявки можна звернутися в офіс благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за адресами:
- місто Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 71, офіс 15;
- місто Павлоград, вулиця Полтавська 129, офіс 403;

Заповнення заявки не гарантує автоматичного участі в проекті. Кожна заявка буде розглянуто конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки у проекті. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Організація – адміністратор конкурсу залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Поточні проекти
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru