Шлюби і розлучення на Сході України можуть виявитися не дійсними » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » Шлюби і розлучення на Сході України можуть виявитися не дійсними

Шлюби і розлучення на Сході України можуть виявитися не дійсними

Шлюби і розлучення на Сході України можуть виявитися не дійсними

У багатьох населених пунктах Луганської та Донецької областей уряд тимчасово обмежив доступ до Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції.

ПРОСТИМИ СЛОВАМИ. Якщо ви, наприклад, оформили в одному з перерахованих нижче населених пунктів довіреність, спадщину, заповіт, договір купівлі-продажу рухомого та нерухомого майна, дарчу, свідоцтво про народження, смерть, шлюб або розлучення - ці дії можуть виявитися незаконними і не мати правової сили в Україні.

ПРИЧИНА. Держоргани і органи місцевого самоврядування в цих містах і селах визнані незаконними.

РЕЗУЛЬТАТ. з 1 грудня 2014-го року і до закінчення АТО будь-яка дія з реєстрами Мін'юсту в цих населених пунктах - не має правової сили в Україні.

ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ. Два ключові кроки:
  • Перевірити - чи внесені дані у відповідні державні реєстри.

  • Якщо ні, переоформити внесення даних до реєстру в «легальному» держоргані.

Якщо у вас є довідка ВПО, ви можете це зробити в будь-якому підконтрольному Україні населеному пункті. Для тих, у кого такої довідки немає, керівництво країни відновило доступ до Єдиних та Державних реєстрів в місті Курахово Маріїнського району Донецької області.

МІСТА БЕЗ ДОСТУПУ ДО РЕЄСТРУ.
Луганська область - Антрацитівський, Краснодонський, Лутугинський, Перевальський, Слов’яносербський, Свердловський райони. Міста Алчевськ, Антрацит, Брянка, Кіровськ, Красний Луч, Краснодон, Луганськ, Первомайськ, Ровеньки, Свердловськ, Стаханов.

Донецька область - Амвросіївський, Мар’їнський, Новоазовський, Старобешівський, Тельманівський, Шахтарський, Ясинуватський райони. Міста Горлівка, Докучаєвськ, Донецьк, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Єнакієве, Сніжне, Харцизьк, Ясинувата, Торез, Шахтарськ, Дебальцеве, Світлодарськ.

Якщо є питання, будь ласка, зверніться до юристів ВБФ «ГОРЄНІЄ» через Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn

Або за гарячою лінією: 050 044 56 01.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru