Правова допомога » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » Правова допомога

Правова допомога

Правова допомога

НАДАННЯ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ЦИВІЛЬНИХ ТА АДМІНІСТРАТИВНИХ ПИТАНЬ

Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” надає безоплатну правову допомогу для внутрішньо переміщених осіб, які прибули до Дніпропетровської області із районів з нестабільною політичною та військовою ситуацією.
Комплексна правова допомога включає в себе наступні компоненти:
- Первинне консультування;
- Допомога в відновленні документів (в разі необхидності);
- Аналіз наявних документів, визначення правової позиції;
- Підготовка не процессуальних документів (заяв, звернень, скарг, листування із різними організаціями тощо);
- Підготовка процесуальних документів (позовних заяв, клотопань, заперечень, апеляцийних та касаційних скарг тощо);
- Представлення інтересів переміщених осіб в органах влади (в разі необхідності);
- Представлення інтересів переміщеніх осіб в судових інстанціях (в разі необхідності)

Отримати правову допомогу під час особистого спілкування з юристами ви можете звернувшись до офісів ВБФ “ГОРЄНІЄ” в місті Павлоград та в місті Дніпропетровськ за наступними адресами:
Місто Дніпропетровськ – проспект Карла Маркса 71, офіс №15, телефон – (056) 745-08-05
Місто Павлоград – вулиця Полтавська 129, офіс№ 403, телефон – (05632) 6-02-81


Оскільки кількість звернень постійно збільшується, радимо Вам попередньо узгодити дату та час візиту по телефону, для резервування часу на отримання Вами безоплатної правової допомоги!

Зверніть увагу! Згідно діючого законодавства України, БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” зобов’язаний отримати Згоду на використання персональних даних фізичної особи. Тому, для належного опрацювання Вашої документації, Вам необхідно буде надати відповідну Згоду.

Радимо Вам заздалегідь підготувати всі документи, які мають відношення до Вашої справи. Юристи ВБФ “ГОРЄНІЄ” можуть зробити електронні копії Вашої документації – це необхідно для подальшої роботи зі справою.

Отримання правової допомоги по телефону
Ви маєте можливість отримати правову допомогу за допомогою телефону. Якщо Вам потрібна первинна консультація, яка не потребує вивчення Вашої документації, радимо Вам звернутись на гарячу телефону лінію нашого Фонду за номером (050) 044-56-01.

Отримання правової допомоги в режимі електронної пошти
Якщо Вам зручніше спілкуватись в режимі електронної пошти, Ви можете надсилати ваші запити за адресою: help.gorenie@gmail.com. Можливо, для надання правової консультації, буде потрібно вивчити наявну у Вас документацію. В разі спілкування електронною поштою, будьте готові надіслати скановані копії документів.

НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ В ПОШУКАХ РОБОТИ

Для внутрішньо переміщених осіб, які знаходятся в пошуку роботи, ВБФ “ГОРЄНІЄ” проводить грунтовні консультації (тривалістю до 4 годин), які присвячено огляду прав працівників та обов’язків роботодавців. Під час консультації розглядаються питання безпечного та законного працевлаштування, порядку оплати лікарняних листів, надання основних та додаткових відпусток, питання додерження Правил внутрішнього трудового розпорядку, питання стягнення штрафів та питання щодо порядку законного звільнення.

Внутрішньо переміщені особи, які знаходяться в пошуках роботи можуть звертатись до офісів ВБФ “ГОРЄНІЄ” з будь-якими питаннями, що стосуються захисту прав працівників.
Поточні проекти
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru