Безоплатна правова допомога для фізичних осіб » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » Безоплатна правова допомога для фізичних осіб

Безоплатна правова допомога для фізичних осіб

Безоплатна правова допомога для фізичних осіб

В рамках діяльності Центру правової інформації та консультацій, ВБФ “ГОРЄНІЄ” надає безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення в цивільних та адміністративних справах. Надання допомоги включає в себе первинну консультацію, правовий аналіз наявної документації, підготовку не процесуальних та процесуальних документів, а також, в разі необхідності, супровід справи під час судового розгляду.

Отримання правової допомоги під час особистого звернення
Отримати правову допомогу під час особистого спілкування з юристами ви можете звернувшись до офісів ВБФ “ГОРЄНІЄ” в місті Павлоград та в місті Дніпропетровськ за наступними адресами:

Місто Дніпропетровськ – проспект Карла Маркса 71, офіс 15, телефон – (056) 745-08-05
Місто Павлоград – вулиця Полтавська 129, офіс 403, телефон – (05632) 6-02-81


Оскільки кількість звернень постійно збільшується, радимо Вам попередньо узгодити дату та час візиту по телефону, для резервування часу на отримання Вами безоплатної правової допомоги!

Зверніть увагу! Згідно діючого законодавства України, БО “Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” зобов’язаний отримати Згоду на використання персональних даних фізичної особи. Тому, для належного опрацювання Вашої документації, Вам необхідно буде надати відповідну Згоду.

Радимо Вам заздалегідь підготувати всі документи, які мають відношення до Вашої справи. Юристи ВБФ “ГОРЄНІЄ” можуть зробити електронні копії Вашої документації – це необхідно для подальшої роботи зі справою.

Отримання правової допомоги по телефону
Ви маєте можливість отримати правову допомогу за допомогою телефону. Якщо Вам потрібна первинна консультація, яка не потребує вивчення Вашої документації, радимо Вам звернутись на гарячу телефону лінію нашого Фонду за номером (050) 044-56-01.

Отримання правової допомоги в режимі електронної пошти
Якщо Вам зручніше спілкуватись в режимі електронної пошти, Ви можете надсилати ваші запити за адресою: help.gorenie@gmail.com.

Можливо, для надання правової консультації, буде потрібно вивчити наявну у Вас документацію. В разі спілкування електронною поштою, будьте готові надіслати скановані копії документів.
Поточні проекти
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru