Адвокаційна діяльність » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » Адвокаційна діяльність

Адвокаційна діяльність

Адвокаційна діяльність

Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” особливу увагу приділяє адвокаційному напрямку діяльності.

ВБФ “ГОРЄНІЄ” є ініціатором розробки обласної програми «Щодо надання соціальної підтримки громадянам, які переселяються до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2014 – 2016 роки» (http://oblrada.dp.ua/decisions/44/1141). Програма була успішно прийнята Дніпропетровською областною Радою та була першою Програмою, що системно регулювала питання надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Програмою визначено, що ВБФ “ГОРЄНІЄ” є організацією, що відповідає за всю правову та правопросвітню складову для переселених осіб на рівні Дніпропетровської області.

Враховуючі успішний досвід розробки та лобіювання затвердження місцевих нормативних Актів, що стосуються допомоги внутрішньо переміщеним особам, Всеукраїнський благодійний фонд “ГОРЄНІЄ” надає допомогу місцевим територіальним громадам в підготовці місцевих Програм, що стосуються захисту прав внутрішньо переміщених осіб. В якості успішного прикладу можна привести досвід співпраці з Юр’ївською районною Радою Дніпропетровської області – після консультацій зи спеціалистами ВБФ “ГОРЄНІЄ” Юр’ївська районна Рада затвердила Комплексну Программу соціального захисту на 2015 – 2019 рік, яка передбачає захист прав внутришньо переміщених осіб.

ВБФ “ГОРЄНІЄ” є одним з ініціаторів розробки обласної програми та програми «Щодо створення робочих місць для осіб, які переселились до Дніпропетровської області з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, на 2015 – 2016 роки» (http://oblrada.dp.ua/decisions/45/1180 ). Метою програми є упорядкування питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. ВБФ “ГОРЄНІЄ” є організацією, що відповідає за проведення навчального та тренінгового компоненту для осіб, які знаходяться в пошуках роботи. На виконання покладених завдань, ВБФ “ГОРЄНІЄ” уклав Угоду про партнерство із Дніпропетровським обласним Центром зайнятости та розпочав проведення відповідних навчальних заходів в містах Дніпропетровської області.

Юридичний відділ ВБФ “ГОРЄНІЄ” постійно аналізує тематику звернень переміщених осіб та зміни законодавчих актів в Україні. На підставі отриманих аналітичних даних, було виділено 5 найважливіших напрямків, які потребують внесення змін до чинного законодавства та розробки відповідної нормативно-правової документації. Згідно визначеним напрямкам, юридичним відділом ВБФ “ГОРЄНІЄ” із залученням партнерських організацій готуються відповідні пропозіції по внесенню змін до законодавчої бази України, зокрема до Податкового Кодексу та Кодексу про адміністративні правопорушення.

Поточні проекти
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru