Регламент відкритого конкурсу для українських журналістів » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Регламент відкритого конкурсу для українських журналістів

Регламент відкритого конкурсу для українських журналістів

Регламент відкритого конкурсу для українських журналістів
Регламент

відкритого конкурсу для українських журналістів зі створення матеріалів на тему «Сприяння відновленню і сталому вирішенню проблем внутрішньо переміщених осіб і постраждалого від конфлікту населення в Україні»[/center]

Благодійна організація «Всеукраїнський фонд «ГОРЄНІЄ» у партнерстві із РЕОМ за Фінансової підтримки організації “Institut für Auslandsbeziehungen” та Міністерства Іноземних Справ Німеччини в рамках проекту «Подолання Кризи та розбудова миру в Україні - Час діяти» у партнерстві з Національною спілкою журналістів України оголошує про конкурс серед регіональних ЗМІ Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької та Луганської областей.

I. Загальна інформація:
Конкурс журналістських робіт, присвячених висвітленню тематики переселенців в українських ЗМІ (далі - Конкурс) проводиться Благодійним фондом «Горєніє» (надалі – Організатор) у партнерстві з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ).

Метою Конкурсу є відбір кращих журналістських робіт, присвячених висвітленню тематики переселенців в українських ЗМІ.

Завдання конкурсу:
- підвищення зацікавленості представників засобів масової інформації щодо недискримінаційного висвітлення матеріалів стосовно інтеграції ВПО;
- зниження рівня агресивного сприйняття та відторгнення переміщених осіб, формування поваги до їхніх життєвих обставин та включення переміщених осіб до соціального життя громад.

Організатори поширюють конкурсні роботи на сторінці ВБФ "ГОРЄНІЄ" в соціальній мережі Facebook та заохочують користувачів соціальної мережі до голосування.
Для привернення уваги учасники конкурсу можуть самостійно поширювати посилання на публікації і сюжети, які є конкурсними роботами.

II. Тема Конкурсу:
Конкурс відбувається за всім спектром висвітлення тематики внутрішньо-переміщених осіб в українських ЗМІ.
Можливі приклади тем публікацій:
- проблеми внутрішньо переміщених осіб;
- ставлення до ВПО і сприйняття їх у суспільстві;
- шляхи і способи подолання стигми та дискримінації по відношенню до людей зі статусом ВПО.

III. Умови участі:
Участь у Конкурсі безкоштовна.
Участь у Конкурсі можуть брати журналісти місцевих друкованих, онлайн-ЗМІ, телебачення, радіо, які брали участь у тренінгах, організованих протягом 2018 року благодійним фондом «Горєніє» у партнерстві з НСЖУ, а також журналісти інших ЗМІ, які висвітлюють тематику внутрішньо переміщених осіб.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати:
1. Заявку Учасника українською мовою (у вільної формі) з зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, його посади, електронної пошти, контактного номера телефону та назвою конкурсної роботи.
2. Роботи, опубліковані чи такі, які вийшли в ефір, у період із 1 січня 2018 по 10 грудня 2018 року (не більше 2 робіт від одного автора):
- для друкованих ЗМІ - як посилання на публікацію на сайті чи скан-копії сторінки газети;
- для онлайн-ЗМІ - як посилання на публікацію на сайті;
- для журналістів телебачення й радіо - як посилання на сюжет на сайті чи каналі YouTube.

IV. Перелік необхідних документів для участі у Конкурсі
Для участі у конкурсі автори повинні надати:
- Заповнену, підписану та відскановану Заявку Учасника Конкурсу (надсилається в форматі .pdf, українською мовою, на адресу 0445601@gmail.com (надалі адреса Конкурсу));
- Конкурсну роботу (посилання на конкурсну роботу, розміщену в мережі інтернет, або скан-копію конкурсної роботи);
.
V. Етапи проведення та механізм Конкурсу:

Механізм реалізації
20 листопада 2018 року – 15 грудня 2018 року (до 17:00)
Приймання Конкурсних Заявок Учасників та розміщення на Facebook сторінці. Організатори отримують конкурсні роботи на адресу Конкурсу та розміщують їх на Facebook сторінці Благодійного фонду "ГОРЄНІЄ" (https://www.facebook.com/fgorenie/?ref=settings) у вигляді посилання на публікацію статті, або посилання на відео ролик на YouTube каналі, або шляхом розміщення скан-копії публікації (в залежності від способу отримання конкурсної роботи від учасника)

20 листопада 2018 року – 18 грудня 2018 року (до 17:00)
Голосування за конкурсні роботи. Користувачі мережі інтернет голосують за конкурсні роботи, розміщені на Facebook сторінці Благодійного фонду "ГОРЄНІЄ" FB сторінка ВБФ ГОРЄНІЄ, шляхом застосування відмітки “Подобається” до тієї чи іншої публікації. Фіксація кількості відміток “Подобається” щодо кожної публікації фіксується за допомогою принт-скрину екрану комп’ютера з розміщеною публікацією.

19 грудня 2018 року
Визначення до 15 конкурсних робіт, які увійдуть до фіналу конкурсу. Організатори визначають до 15 конкурсних робіт, які набрали найбільшу кількість відміток “Подобається”, під час голосування користувачів мережі Інтернет за конкурсні роботи, розміщені на Facebook сторінці Благодійного фонду "ГОРЄНІЄ" FB сторінка ВБФ ГОРЄНІЄ. Такі роботи потрапляють до фіналу конкурсу. Визначені конкурсні роботи передаються для оцінювання журі конкурсу, яке приймає остаточне рішення щодо переможців конкурсу.
Інформація про конкурсні роботи, які увійшли до фіналу, розміщуються на Facebook сторінці Благодійного фонду "ГОРЄНІЄ" FB сторінка ВБФ ГОРЄНІЄ.

20 грудня 2018 року
Визначення переможців конкурсу. Під час засідання журі конкурсу оцінює конкурсні роботи, що потрапили до фіналу конкурсу, та визначає переможців конкурсу у наступному складі: 1) одне перше місце; 2) два других місця; 3) чотири третіх місця.
Дані щодо конкурсних робіт, які стали переможцями конкурсу, розміщуються на Facebook сторінці Благодійного фонду "ГОРЄНІЄ" FB сторінка ВБФ ГОРЄНІЄ, Facebook сторінці організаторів, інтернет-сайтах www.nsju.org та www.fgorenie.org

25 грудня 2018 року
Нагородження переможців конкурсу
Організатори конкурсу нагороджують визначених переможців конкурсу.

VI. Основні вимоги:
- Матеріали, подані на конкурс, повинні відповідати таким критеріям: актуальність, об'єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, аналіз інформації, глибина обробки і висвітлення теми, оригінальність подачі матеріалу.
- Матеріал повинен бути чітко і зрозуміло викладеним та відповідати темі конкурсу;
- Конкурсанти повинні дотримуватися журналістських стандартів (достовірність, збалансованість, відокремлення фактів від думок і оцінок автора, точність і повнота інформації);
- Матеріали приймаються українською та російською мовами.

VII. Склад журі Конкурсу:
Для визначення переможців Конкурсу створюється журі у складі 3 осіб:

Голова журі:
1) Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України.

Члени журі:
2) Олена Юрченко, редактор проекту "Крим. Реалії" Радіо Свобода, секретар НСЖУ, переселенка з Криму.
3) Зоя Шарикова, секретар НСЖУ.

Рішення журі щодо переможців конкурсу, оформлюється протоколом, є остаточним та перегляду не підлягає.

VIII. Встановлені нагороди для переможців Конкурсу.
Для відзначення переможців конкурсу встановлено грошові винагороди (премії) у наступному розмірі:
- Одне перше місце - одна грошова премія розміром 4000,00 грн.;
- Два других місця – дві грошових премії розміром 2000,00 грн. кожна;
- Чотири третіх місця – чотири грошових премії розміром 500,00 грн. кожна.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru