Про особливості Євроінтеграції поговорили із громадою Лисичанська за підтримки Німеччини » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Про особливості Євроінтеграції поговорили із громадою Лисичанська за підтримки Німеччини

Про особливості Євроінтеграції поговорили із громадою Лисичанська за підтримки Німеччини


Про особливості Євроінтеграції поговорили із громадою Лисичанська за підтримки Німеччини

Про особливості процесів Євроінтеграції та можливості її впровадження розказали юристи Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” представникам громади Лисичанська.

Модератори заходу Максим Лещенко та Олег Петров просто та покроково пояснили принципи роботи Євросоюзу та на практичних прикладах - що саме дає асоціація з ним. “Нажаль, не до всіх регіонів прозоро донесені цілі та принципи реформ, які відбуваються в Україні в контексті Євроінтеграції. Як і конкретні результати, до яких ведуть ці процеси. Тому наше головне завдання на таких зустрічах – пояснити максимально чітко, що саме є – Євроінтеграція”, - зауважив Максим Лещенко.

Окремо на зустрічі торкнулися механізмів ЄС боротьби із корупцією та поділилися конкретними порадами для підприємців – як будувати прозорі та взаємовигідні бізнес-відносини із Євросоюзом.

“У українців безліч питань щодо Євроінтеграції та впроваджуваних реформ. Кожне питання потребує чіткої відповіді. Саме тому ми, разом із Фондом Ганса Зайделя в Україні, розробили програму цих семінарів”, - зазначив Олег Петров.

Проект здійснюється за підтримки Федерального міністерства закордонних справ на основі рішення Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина через Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru