Основні зміни у правилах перетину лінії АТО » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Основні зміни у правилах перетину лінії АТО

Основні зміни у правилах перетину лінії АТО

Основні зміни у правилах перетину лінії АТО

Новий Тимчасовий порядок перетину лінії зіткнення опублікувала на своєму сайті Служба безпеки України наприкінці квітня. Нещодавно Юрист Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” Яна Піявська провела онлайн-трансляцію на цю тему. Зараз – коротко про основні зміни у правилах перетину лінії АТО.

  • Дозвіл є безстроковим. У попередніх редакціях строк дії дозволу складав 1 рік.
  • Дозвіл буває: для одноразового перетину лінії зіткнення в обидві сторони протягом 20 днів з моменту його оформлення та для багаторазового без обмеження терміну дії.

УВАГА! За інформацією СБУ, на даний час ведуться технічні роботи для оновлення програмного забезпечення реєстру дозволів. Тільки після оновлення з’явиться можливість оформити безстроковий дозвіл. Дозволи, оформлений до оновлення, матиме термін дії - 1 рік. Але після закінчення строку його дії, можна оформити новий, безстроковий. Авжеж, якщо в СБУ оновлять ПО.

  • Всі обов’язкові графи треба заповнювати у заяві на отримання дозволу. В іншому разі, вона не буде розглядатися.
  • На вантажних транспортних засобах, типу вантажних автомобілів чи автобусів, дозволяється тільки виїзд з непідконтрольною території.
  • Розширено перелік документів, за якими лінію розмежування можуть перетинати діти. Це свідоцтво про народження або паспорт. Але обов'язково з дотриманням прикордонного режиму, тобто в супроводі обох батьків або з дозволом іншого з батьків.
  • Відповідальними за облаштування і обслуговування КПВВ за новим Тимчасовим порядком стали Обласні військово-цивільні адміністрації. Ось їх контакти:

Донецька обласна державна адміністрація: +38 (06264) 854 91
Луганська військово-цивільна адміністрація: 0800 505 107

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»:

Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гарячалінія та Viber для усіхрегіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
Lifecell: 073 106 34 67.

Матеріал підготовлено Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в межах реалізації гранту, наданого Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru