Змінити Мову
» » 8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

Соціально-правові проблеми внутрішньо переміщених осіб та шляхи їх вирішення обговорили спеціалісти Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” з місцевими державними службовцями у 4 містах. Для цього провели 8 семінарів з січня по квітень. Усього - 80 годин обміну успішним досвідом, практичних занять та психологічних тренінгів, які відвідали 205 учасників.

8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

Тренери ВБФ “Горєніє” провели зустрічі у Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та Маріуполі із такою програмою:
• обговорення правових та соціальних проблем ВПО;
• досвіт законодавчого врегулювання реєстрації, поселення та проживання ВПО;
• судові практики у справах щодо захисту прав ВПО;
• психологічні аспекти роботи з ВПО та конкретні рекомендації для зниження напруги у роботі з ВПО.

8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

Всього семінари відвідали 205 учасників. Здебільшого - позаштатні радники Міністерства соціальної політики в регіонах, керівники профільних державних закладів та центрів з надання вторинної правової допомоги, а також робітники управлінь соціального захисту населення.

8 семінарів для держслужбовців провели у 4 містах

Читати англійською.

Довідка:
Захід проводиться Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною із Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду, та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Ініціативи націлені на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.
 
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрями німецької співпраці з Україною є:  демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім пріоритетних напрямів німецька співпраця охоплює, зокрема, підтримку подолання кризових ситуацій на сході України. Також буде продовжено співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.

Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru