Додаткові перевірки – за що ще можуть позбавити соцвиплат » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Додаткові перевірки – за що ще можуть позбавити соцвиплат

Додаткові перевірки – за що ще можуть позбавити соцвиплат

Додаткові перевірки – за що ще можуть позбавити соцвиплат

В мережі розповсюджується неправдива інформація, що вимушеним переселенцям вже не потрібні довідки ВПО. Нажаль, це не так. Більш того, представникам управління соцзахисту надали право на додаткові перевірки внутрішньо переміщених осіб. Тому юрист Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” Світлана Гаврилюк попереджує про те, за що можуть призупинити соціальні виплати.

Після того, як внутрішньо переміщена особа подає заяву на призначення або відновлення соціальних виплат, співробітники органів соціального захисту повинні провести перевірку достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання особи. Раз на півроку вони можуть виявляти, чи дійсне право ВПО на допомогу.

Але постановою Кабінету міністрів України №365 робітників соцзахисту вповноважили проводити й додаткові перевірки. І статися вони можуть у будь-який день.

Причини. Додаткову перевірку проведуть у 4 випадках:
  • наявність у органів соцзахисту інформації про те, що переселенець змінив фактичне місце проживання і не попередив про це у десятиденний строк;
  • наявність інформації про те, що внутрішньо переміщена особа повернулася на тимчасово окуповану територію України чи виїхала за кордон;
  • повідомлення від “Ощадбанку” про те, що переселенець не пройшов фізичну ідентифікацію;
  • рекомендації Мінфіну за результатами верифікації соціальних виплат із зазначенням конкретних причин для припинення відповідних виплат.

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»:

Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гарячалінія та Viber для усіхрегіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» реалізує програми по наданню безкоштовної юридичної допомоги за підтримки фонду Чарльза Стюарта Мотта (Charles Stewart Mott Foundation).
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru