Як не позбутися адресної допомоги, - перевірено на практиці » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Як не позбутися адресної допомоги, - перевірено на практиці

Як не позбутися адресної допомоги, - перевірено на практиці

Як не позбутися адресної допомоги, - перевірено на практиці

Вимушеного переселенця позбавлять адресної допомоги у двох випадках. Один з них: якщо на депозитному рахунку є сума, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Але є законний механізм, за допомогою якого можна вирішити цю проблему. Юристи Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” на практиці розібралися, як це зробити.

Згідно із Постановою №505 “Про надання щомісячної адресної допомоги ВПО…”, грошову допомогу не призначають лише у двох випадках.

Перший. Коли хтось у сім’ї володіє житлом в підконтрольних Україні територіях. Наголошуємо на формулюванні: будь-хто з членів сім’ї. Тут все зрозуміло.

Другий. Допомогу не дадуть переселенцю, якщо будь-хто з членів сім’ї має на депозиті суму, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму – 16 000 гривень.

Справа в тому, що закон не забороняє мати таку суму, розділену на депозити кількох членів сім’ї. Більш того, не важливо, скільки сумарно коштів на рахунках різних людей. Головне, щоб кожна особа мала не більш 16 000 гривень.

Юристи ВБФ “Горєніє” переконалися в цьому на практиці. Вони вже неодноразово вирішували подібні питання для ВПО.

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»:

Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Матеріал підготовлено Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в межах реалізації гранту, наданого Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru