Які ліки можна отримати безкоштовно, - Кабмін » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Які ліки можна отримати безкоштовно, - Кабмін

Які ліки можна отримати безкоштовно, - Кабмін

Які ліки можна отримати безкоштовно, - Кабмін

Вже цієї суботи 1 квітня Кабінет міністрів України запустив програму “Доступні ліки”. Судячи з неї українці зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Юристи Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” про те, що за лікарські засоби і де отримати.

Де і як отримати. Уряд запевняє, що аптеки зараз підписують договори з місцевими органами влади, щоб долучитися до програми. Щоб отримати ліки, спочатку треба звернутися до лікаря та отримати правильно оформлений рецепт. Тут зразок правильного рецепта.

Із цим рецептом треба завітати до аптеки з позначкою “Доступні ліки”. Позначка виглядає так. Згодом МОЗ обіцяє розмістити перелік таких аптек на своєму сайті.

Вартість ліків оплатить держава – повністю або частково.

Препарати, які входять до програми.
  • Серцево-судинні захворювання: Аміодарон (Amiodarone), Амлодипін (Amlodipine), Атенолол (Atenolol), Верапаміл (Verapamil), Гідрохлортіазид (Hydrochlorothiazide), Спіронолактон (Spironolactone), Фуросемід (Furosemide), Дигоксин (Digoxin), Еналаприл (Enalapril), Ізосорбіду динітрат (Isosorbide dinitrate), Карведілол (Carvedilol), Клопідогрель (Clopidogrel), Метопролол (Metoprolol), Нітрогліцерин (Glyceryl trinitrate), Симвастатин (Simvastatin), Бісопролол (Bisoprolol)
  • Бронхіальна астма: Беклометазон (Beclometasone), Будесонід (Budesonide), Сальбутамол (Salbutamol)
  • Діабет ІІ типу: Метформін (Metformin), Гліклазид (Gliclazide)

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»:

Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Всеукраїнський благодійний фонд «Горєніє» реалізує програми по наданню безкоштовної юридичної допомоги за підтримки фонду Чарльза Стюарта Мотта (Charles Stewart Mott Foundation).
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru