Змінити Мову
» » Допомога при народженні дитини - онлайн

Допомога при народженні дитини - онлайн

Допомога при народженні дитини - онлайн
Фото взяте з сайту Міністерства юстиції України.

Відтепер можна оформити допомогу при народженні дитини онлайн. Про це повідомляє Міністерство юстиції України. Юристи Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” покроково розібрали цю процедуру.

Щоб подати заяву на допомогу, треба заповнити електронну форму на сайті https://e-services.msp.gov.ua. Тут є два варіанти.
  • Зареєструватися за адресою електронної пошти. У такому разі паперової роботи не запобігти. Отже, треба заповнити документи для призначення допомоги онлайн та роздрукувати. При цьому доведеться подавати належним чином оформлені документи у паперовому варіанті.
  • Зареєструватися з електронним цифровим підписом. Тоді заповнені документи можна подавати онлайн, у електронному варіанті.

Якщо ви вибрали другий варіант, заяву на отримання допомоги працівник соцзахисту отримає автоматично за місцем реєстрації заявника. Він перевіряє подану заяву та, якщо документ чинно оформлений, призначає допомогу. Нагадуємо, що вимушені переселенці отримують усі послуги не за місцем реєстрації, а за адресою, що вказана у довідці ВПО.

Мінюст завіряє, що після проходження цих етапів заявник отримає допомогу на свій банківській рахунок або у відділенні “Укрпошти”.

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ»:
Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Матеріал підготовлено Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в межах реалізації гранту, наданого Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru