Змінити Мову
» » Зразок заяв на реструктуризацію кредиту та списання кредитних штрафів, - завантажуйте зараз

Зразок заяв на реструктуризацію кредиту та списання кредитних штрафів, - завантажуйте зараз

Зразок заяв на реструктуризацію кредиту та списання кредитних штрафів, - завантажуйте зараз

Тут - зразок заяв на реструктуризацію кредиту та списання штрафних санкцій для переселенців. Завантажуйте за посиланням.

Нещодавно юрист ВБФ "Горєніє" Сергій Заярний пояснив, як отримати значні кредитні поліпшення переселенцю із зони АТО та із Криму.

Нагадаємо, у першому випадку можна позбавитись кредитних штрафів, у другому - звільнитися від сплати основної суми заборгованості та нарахованих відсотків за іпотечним кредитом на нерухоме майно, що розташоване на тимчасово окупованій території. Окрім того, можна добитися реструктуризації кредиту, посилаючись на рекомендаційний лист Національного банку України.

Наразі юрист ВБФ "Горєніє" Сергій Заярний склав зразки заяв, які ви можете завантажити за посиланнями:


За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за контактами безоплатного Віртуального правового центру:

Skype:
yurist.gorenie.dp
yurist.gorenie.zp
yurist.gorenie.dn
yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru