Що робити, коли турбують колектори, - проста інструкція » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Що робити, коли турбують колектори, - проста інструкція

Що робити, коли турбують колектори, - проста інструкція

Що робити, коли турбують колектори, - проста інструкція

Ви можете не знати, але у колекторських компаній дуже мало прав. Найчастіше, виконуючи свою роботу, вони виходять за їх межі. Саме ваше незнання розв’язує їм руки. Юрист Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” Віктор Бережний допоміг багатьом жертвам колекторів і зараз ділиться досвідом.

Які права мають колектори. Потрібно зазначити, що будь-які заходи по примусовому стягненню заборгованості можуть вживатися виключно органами Державної виконавчої служби:
  • за рішенням суду, що набрало законної сили;
  • за умови подачі виконавчого листа і відкриття виконавчого провадження;
  • із дотриманням всіх офіційних процедур, передбачених Законом України «Про виконавче провадження»;

Колектори не мають права примусово стягувати заборгованості. Вони можуть лише звернутися до суду. А у випадку позитивного рішення, звертатися до Державної виконавчої служби, щоб саме вона стягувала борг.

Що робити з колекторами. По-перше, у вас є право вимагати номер договору та дані первинного кредитора, а також тип договору (факторинг, представлення інтересів тощо) і його дані (номер і дату оформлення) між кредитором і колекторами. По-друге ви маєте право вимагати завірені копії цих документів для ознайомлення. Без надання цих документів неможливо визначити правові підстави звернення колекторів до вас. Тобто колекторська компанія займається «вимаганням», за яке передбачено кримінальну відповідальність.
У випадку відмови колишнього кредитора (банку) прийняти належне зобов’язання за договором, і до моменту одержання всіх документів, які підтверджують повноваження нового кредитора (колектора), нарахування відсотків за договором припиняється (ст. 613 Цивільного кодексу України).
Якщо вам надали всі необхідні документи, корисно самому звернутися до суду щодо умов договору. Зокрема вимагати детальну виписку та обґрунтування заборгованості. Зазвичай колектори цих документів не мають, тому їм буде непросто довести свою правоту.

Право на приватність.Передаючи колекторам борги, банк має враховувати ст. 60 Закону України «Про банки й банківську діяльність». Цим документом визначено, що дані про діяльність й фінансове становище клієнта є банківською таємницею. Її розголошення заборонене, і допускається лише у виняткових випадках, передбачених законом (наприклад, при проведенні слідчих дій і т.д).
Згідно із ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, окрім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
Все це ставить під сумнів законність надання персональної інформації колекторам без відома боржника.

За будь-яких правових питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «Горєніє» за контактами нашого Віртуального правового центру. Це безкоштовно.
Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn
Для Харківської області: yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru