Майже півтори тисячі путівок виділило Мінсоцполітики для оздоровлення дітей » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Майже півтори тисячі путівок виділило Мінсоцполітики для оздоровлення дітей

Майже півтори тисячі путівок виділило Мінсоцполітики для оздоровлення дітей

Майже півтори тисячі путівок виділило Мінсоцполітики для оздоровлення дітей

1450 безкоштовних путівок для дітей, потребуючих особливої уваги, виділяють коштом державного бюджету. Відповідне розпорядження Кабінету міністрів нещодавно прийняли у Верховній Раді.

Путівки виділяють за програми КПКВК 2501450 “Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ “Артек” і ДЦ “Молода гвардія”.

Що треба знати:
  • Путівки видаються на оздоровлення протягом 2016 року.
  • До “Артеку” можуть поїхати 650 діточок. До “Молодої гвардії” – 800.
  • В пріоритеті уряду – діти із населених пунктів у Донецькій та Луганській областях на лінії зіткнення, які не оздоровилися у 2016 році за рахунок державного та місцевих бюджетів.
  • Але отримати оздоровчий відпочинок у таборах “Артек” та “Молода гвардія” можуть також діти Донецької та Луганської областей віком від 8 до 17 років які вже оздоровлялися у 2016 році за рахунок державного та місцевих бюджетів.

За будь-яких правових питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за контактами нашого Віртуального правового центру. Це безкоштовно.

Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn
Для Харківської області: yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru