Сайт видачі пропусків у зону АТО не працює – як отримати дозвіл » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » Сайт видачі пропусків у зону АТО не працює – як отримати дозвіл

Сайт видачі пропусків у зону АТО не працює – як отримати дозвіл

Сайт видачі пропусків у зону АТО не працює – як отримати дозвіл

Електронний сервіс «Реєстр дозволів для переміщення осіб в районі проведення АТО» не працює вже тиждень. Коли його знову запустять - не зрозуміло. Тому юристи ВБФ «Горєніє» звернулися до представників СБУ, щоб дізнатися, як оформити нову перепустку або продовжити стару.

Наразі маємо наступне:
  • Щоб оформити нову перепустку необхідно написати заяву та надіслати її поштовим відправленням до координаційних груп або Антитерористичного центру: http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=136476&cat_id=135945. До заяви необхідно додати копії паспорту, ІПН та Довідки ВПО.
    Зразок заяви: https://goo.gl/nAizKh
  • Щоб продовжити стару перепустку, треба пройти ту ж процедуру, з однією різницею: у заяві просимо видалити перепустку з електронного реєстру з метою її повторного оформлення. До заяви, знову ж таки, додаємо копії паспорту, ІПН та Довідки ВПО.
  • Якщо ви відправляли електронну заявку коли сайт ще працював, дізнатись про стан її розгляду (оформлена/не оформлена) можна за телефонами Координаційного центру та координаційних груп: http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article?art_id=136476&cat_id=135945.

За будь-яких правових питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за контактами нашого Віртуального правового центру. Це безкоштовно.

Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn
Для Харківської області: yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru