Змінити Мову
» » Зразок заяви про відміну оплати комунальних послуг - завантажуйте зараз

Зразок заяви про відміну оплати комунальних послуг - завантажуйте зараз

Зразок заяви про відміну оплати комунальних послуг - завантажуйте зараз

Тут - зразок заяви про відміну оплати житлово-комунальних послуг внутрішньо переміщеною особою. Завантажуйте за посиланням.

Як переселенцю не платити за житлово-комунальні послуги - ми пояснювали нещодавно. Нагадаємо - для цього потрібно надати виконавцю комунальних послуг заяву та довідку з тимчасового місця проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, і не платити за комуналку. Бо, згідно ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач має право не платити за період його тимчасової відсутності та/або членів його сім’ї при відповідному документальному оформленні, а також за період фактичної відсутності житлово-комунальних послуг.

Наразі юристи Всеукраїнського благодійного фонду "Горєніє" склали зразок заяви, яку треба надати виконавцю комунальних послуг: https://drive.google.com/file/d/0B1RHoS6a8S45VEZDM0xwa04ybEU/view?usp=sharing

За будь-яких питань - звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за контактами нашого Віртуального правового центру:

Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn
Для Харківської області: yurist.gorenie.kh

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Kyivstar: 068 569 93 06,
MTC: 066 355 52 46,
Lifecell: 073 106 34 67.

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru