"Лагоджу військову форму, борюся з раком", - Олександр с Донецька » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » "Лагоджу військову форму, борюся з раком", - Олександр с Донецька

"Лагоджу військову форму, борюся з раком", - Олександр с Донецька

Олександр, 53 роки. З Донецька, живе в Новомосковську. Дружина, дві дочки, троє онуків, дві внучки, рак другого ступеня.

"Лагоджу військову форму, борюся з раком", - Олександр с Донецька

«Ми з моєю «бабусею» (звертається до дружини - авт.) жили в самому Донецьку. Після 11 травня місто почали обстрілювати з літаків, кинули кілька ракет. І в Мар'янці почалися конфлікти. А ми тільки звідти переїхали - вирішили жити ближче до дітей.

Дружина з дочками та онуками відразу поїхали. А я не міг - лікувався. Я шахтарем працював раніше. Потім пішов на лікарняний. У мене рак виявили. Тоді і став постільну білизна шити - щоб без діла не сидіти. Взяв у сусідки машинку швейну і вперед!

Після від'їзду сім'ї пройшло трохи часу, і лікарі мені сказали - ще місяць і ліків більше не буде. Затягнувся мій лікарняний, хех. Я вирушив до Новомосковська. Це був серпень 2014 року. Старі друзі допомогли знайти кімнату в гуртожитку.

Через рік почув про грантову програму Міжнародної організації з міграції та благодійного фонду «Горєніє». Взяв участь, отримав обладнання для пошиття - оверлок, швейну машину, відпарювач тощо.

Попит на пошиття тут є, але переважно на ремонт. До мене і волонтери ходять, військову форму полагодити, і медсестри з райлікарні бігають з халатами».

"Лагоджу військову форму, борюся з раком", - Олександр с Донецька
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru