5 приводів для держслужбовця скасувати ваш статус ВПО » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » 5 приводів для держслужбовця скасувати ваш статус ВПО

5 приводів для держслужбовця скасувати ваш статус ВПО

5 приводів для держслужбовця скасувати ваш статус ВПО

Наші юристи розповіли, за яких підстав переселенець може втратити статус внутрішньо переміщеної особи, щоб вам було простіше уникати таких ситуацій.

Отже, що може стати приводом для скасування довідки ВПО:

1. Подача заяви про відмову від довідки ВПО.
2. Скоєння злочину. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади; посягання на територіальну цілісність і недоторканність України; терористичний акт; втягнення у вчинення терористичного акту; публічні заклики до вчинення терористичного акту; створення терористичної групи чи терористичної організації; сприяння вчиненню терористичного акту; фінансування тероризму; здійснення геноциду, злочину проти людяності або військового злочину;
3. Повернення до покинутого місця постійного проживання у тимчасово окупованій території.
4. Виїзд на постійне місце проживання за кордон;
5. Подання завідомо недостовірних відомостей при оформлені довідки ВПО.

Важливий нюанс: людина, яка оформила статус ВПО, може уїхати з місця фактичного проживання не більше ніж на 60 днів. В іншому разі її можуть позбавити її статусу. Тому, якщо у вас є довідка, і вам потрібно покинути місце проживання більш ніж на 60 днів – попередьте про це управління соціального захисту за місцем фактичного проживання. Тоді вам подовжать цей період до 90 днів.

Якщо ви внутрішньо переміщена особа або учасник АТО і вам потрібна правова консультація, будь ласка, звертайтесь до юристів ВБФ «ГОРЄНІЄ» за гарячою лінією: 050 044 56 01.

Або по Skype нашого віртуального правового Центру для ВПО та учасників АТО, створеного в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID):

Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn

Також точки онлайн-доступу до віртуального правового Центру «ГОРЄНІЄ» є у всіх базових Центрах зайнятості Дніпропетровської області. Скоро вони з’являться ще й у Запорізькій, Донецькій та Харківській областях.

Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru