ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ

ЯК ОТРИМАТИ ПУТІВКУ НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДИТИНИ

А ви вже подали заявку на оздоровчий відпочинок для дітей? Такі заявки приймають управління соціального захисту населення (УПСЗН) облдержадміністрації за місцем проживання. Ось кроки, які треба зробити, щоб отримати таку путівку:

По-перше, пам’ятайте, перед отриманням путівки дитина має пройти медичний огляд.

Також щоб отримати безкоштовну путівку, треба принести до УПСЗН за місцем проживання:

• Копію свідоцтва про народження.
• Медичну довідку за зразком, що затверджено спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я.

УВАГА! Додаткові документи, які можуть знадобитись для оформлення путівки:

• Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: копія свідоцтва про смерть обох батьків, довідка про запис батька згідно зі статтею 135 Сімейного Кодексу України, рішення виконкому міської ради чи райдержадміністрації про встановлення опіки або направлення до державного закладу.
• Для дітей з малозабезпечених сімей: довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
• Для дітей з багатодітних сімей: довідка про склад сім’ї за місцем проживання (три та більше неповнолітніх членів сім’ї), копія посвідчення дітей з багатодітної сім’ї.
• Для дітей-інвалідів: медичне свідоцтво про інвалідність або копія посвідчення про інвалідність.

Путівки не видаються дітям та їх батькам на руки не видаються.

Якщо батьки працюють і є платниками Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, треба подати у оздоровчий табір заявку з підприємства про застраховану особу у фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відшкодування часткової вартості путівки.

З будь-яких питань — звертайтесь до юристів Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» за контактами нашого Віртуального правового центру:

Skype:
Для Дніпропетровщини: yurist.gorenie.dp
Для Запорізької області: yurist.gorenie.zp
Для Донецької області: yurist.gorenie.dn

Гаряча лінія та Viber для усіх регіонів: 050 044 56 01.
Гаряча лінія: 068 569 93 06

Безкоштовний Віртуальний консультаційний центр для ВПО відкрив Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» в рамках проекту Українська ініціатива Зміцнення Громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). З травня 2016 року Віртуальний консультаційний центр працює за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках Проекту «Підтримка українських громад у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».

http://dp.kherson.ua/2016/05/10/як-отримати-путівку-на-оздоровлення-д/
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru