На Запоріжжі діє он-лайн підтримка для переселенців та ветеранів АТО (depoзапоріжжя) » Благодійний Фонд Гореніе
Змінити Мову
» » » На Запоріжжі діє он-лайн підтримка для переселенців та ветеранів АТО (depoзапоріжжя)

На Запоріжжі діє он-лайн підтримка для переселенців та ветеранів АТО (depoзапоріжжя)

На Запоріжжі діє он-лайн підтримка для переселенців та ветеранів АТО (depoзапоріжжя)

У Запорізькій області вже два місяці діє Віртуальний правовий центр з надання безплатної допомоги переселенцям та ветеранам АТО. Про перші підсумки його роботи йшлося сьогодні, 12 квітня, на прес-конференції, яку провели директор Запорізького регіонального центру вторинної правової допомоги Павло Наливайко, заступник директора обласного центру зайнятості Тетяна Кошечка, керівник обласної психологічної служби МНС Володимир Олєйнік та координатор Всеукраїнського благодійного фонду “Горєніє” й керівник центру Євген Приходько. Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

“Наші цільові регіони: Дніпропетровська, Запорізька та Донецька області. Але ми надаємо допомогу людям зі всієї України, навіть з окупованих територій”, - зазначив Євген Приходько. Переселенцям та ветеранам АТО не треба шукати адвоката, досить зв’язатися скайпом або телефоном з Віртуальним центром. Це можна зробити з домашнього комп’ютера, або ж, якщо нема комп’ютера, звернутися до партнерів фонду “Горєніє” – центрів надання безплатної вторинної правової допомоги, а також центральних соціальних служб для сімей, дітей та молоді. Ці установи забезпечені комп’ютерним або телефонним зв’язком з Віртуальним центром.

Центр надає не лише юридичну допомогу. Вирішуються й житейські проблеми, приміром, коли у людини немає документів, зокрема, трудової книжки для працевлаштування, частіше за все – коли нема житла, або виникають певні непорозуміння з дитсадками та школами тощо. За два місяці, що діє Віртуальний центр фонду “Горєніє”, безплатна допомога була надана близько двом тисячам осіб.
Віртуальний центр з надання безплатної допомоги переселенцям та ветеранам АТО впроваджено вперше в Україні.

http://zp.depo.ua/ukr/zp/na-zaporizhzhi-die-on-layn-pidtrimka-dlya-pereselentsiv-ta-12042016184200
Украина онлайн Рейтинг@Mail.ru